Omron Automation and Safety Việt Nam | Omron Automation and Safety MY4H DC100/110
MY4H DC100/110
Thương hiệu
Omron Automation and Safety
Tên sản phẩm
RELAY GEN PURPOSE 4PDT 3A 110V
Model nhà sản xuất
MY4H DC100/110
Mô tả ngắn sản phẩm
General Purpose Relay 4PDT (4 Form C) 110VDC Coil Socketable
Tài liệu kỹ thuật
//mm.digikey.com/Volume0/opasdata/d220001/medias/docus/993/MY.pdf Datasheet
Product Attributes
Select
Kiểu Mô tả thông tin
Thương hiệu Omron Automation and Safety
Dòng sản phẩm MY
Kiểu đóng gói Bulk
Status Active
Mounting Type Socketable
Coil Voltage 110VDC
Contact Form 4PDT (4 Form C)
Contact Rating (Current) 3 A
Switching Voltage 125VAC, 125VDC - Max
Load - Max Switching 330VA, 72W
Coil Current 8.2 mA
Coil Type Non Latching
Features -
Termination Style Plug In
Seal Rating Sealed - Hermetically
Coil Insulation -
Must Operate Voltage 88 VDC
Must Release Voltage 11 VDC
Operate Time 20 ms
Release Time 20 ms
Operating Temperature -25°C ~ 60°C